23 Aralık 2010 - Anasayfa // DOĞDER Haberi yazdır

DOĞDER HİZMET BİNASI BİTTİ

DOĞDER HİZMET BİNASI BİTTİ

DOĞDER Tarafından Kiralanarak Tamiratı Yapılan Hizmet Binası Bitti...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 2079 kez okunmuştur

DOĞDER HİZMET BİNASI HİZMETE HAZIR

DOĞDER tarafından kiralanarak tamiratı yapılan hizmet binası tamamlandı.
Beldemizde birlik,beraberlik yardımlaşma ve Beldemize sunulan hizmetlere yenilerini eklemek amacı ile Belde Halkımız ve Gurbetçi Hemşerilerimizden gelen talepler üzerine 21.09.2010 tarihinde Gurbetçi kardeşimiz Necati Sebetçi’nin (Polis Ali) katkılarıyla kurulan geçici başkanlığını Abdurahman Şahinbaş’ın Yaptığı DOĞDER tarafından daha önce İbrahim Yıldırım’dan dört yıllığına kiralanan Doğanköy Merkezimizde bulunan binanın tamiratı tamamlandı.
Dış cephesi Beldemizin yetiştirdiği ressam Bilal Yazıcı tarafından , gerçekçi resim tekniği foto realist teknik ile akrilik boya üzerine yağlı boya tekniği ile müdahale edilerek, Derneğimizin ambleminden yola çıkılarak bir sanat eseri meydana getirilmiştir.Bina Düzköy kara yolu üzerinde olması nedeni ile bir çok kişi tarafından ziyaret edilerek ressam Bilal Yazıcı’nın meydana getirdiği eser hakkında ressam Yazıcı' dan bilgi alarak bina önünde resim çektikleri gözlenmiştir. Binayı Doğanköy Beldemiz’den olduğu için sadece elemeği karşılığı yaptığını açıklayan Ressam Bilal Yazıcı bu şekilde kendisinin de Beldemize bir katkısının olmasından gurur duyduğunu açıkladı.

DOĞDER Yönetim Kurulu Başkanı Abdurahim Şahinbaş yaptığı açıklamada Hiz met Binasının tamamen bittiğini yakın bir tarih de tüm belde halkının dernek hakkında fikirlerinin alınacağı bir toplantının yapılacağını, resmi açılışın birkaç ay içinde resmi törenle yapılacağını ,üye kayıtlarının devam ettiğini belde halkımızın ilgisinden memnun olduklarını gelişmelerin muzura.net’ sürekli açıklanarak her konuda belde halkımızın bilgilendirileceğini belirterek belde halkımıza teşekkür etti . BİNADAN RESİMLER

muzura.net olarak "Bir Elin Nesi Var İki Elin Sesi Var" Atasözümüzle Doğanköy' e hizmet için yola çıkmış Derneğimize başarılar diliyor emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
NOT:DERNEGIMIZ VE SITEMIZLE ILGILI SIZLERE DAHA HIZMET SUNMAK ADINA DUSUNCE FIKIR VE YORUMLARINIZI YAZARSANIZ SEVINIRIZ.

Haber: SONER TUTKUNYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer DOĞDER Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]