04 Ocak 2011 - Anasayfa // DOĞDER Haberi yazdır

DOĞDER ÜYE KAYITLARI BAŞLADI

DOĞDER ÜYE KAYITLARI BAŞLADI

DOĞDER Üye Kayıtları Belde Halkımızın Yoğun İlgisi İle Başladı...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1905 kez okunmuştur

DOĞDER ÜYE KAYITLARINA YOĞUN İLGİ


DOĞDER Üye Kayıtları Belde Halkımızın Yoğun İlgisi İle Başladı. DOĞDER üye kayıtlarının başlaması nedeni ile DOĞDER Yönetim Kurulu tarafından sitemize aracılığı ile açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada: Doğanköy Kültür Yardımlaşma Dayanışma ve Kalkındırma Derneği üye kayıtlarına 3 gün önce başlanmış olup üye sayımız 130 ulaşmıştır.Yöneticilerden sonra ilk üyemiz Olgun Terzi(Sami Oğlu), 50. üyemiz Aslan Kandemir(Ormncı) 100. üyemiz Osman Yazıcı (Ormancı) olmuştur.Güzel bir Doğanköy için 1000. 2000. üyeliklerimizdede sizlerle olacağız.
Derneğimiz üye kayıtlarına devam ederken Hizmet binası inşaatı bitirilmiş, bir yandan da Kültürel anlamda Asker Uğurlama Etkinlikleri yapılmış,Folklor ekibi oluşturularak çalışmalara başlanılmış,Kalkındırma ve Güzelleştirme anlamında da köyümüzde bulunan bütün mezarlıkların bakımı ve boyası devam etmekte olup,otobüs duraklarının ve Civelekli mahallesindeki köprünün korkuluklarının bakımı ve boyası derneğimizin rengi olan bordo maviye boyatılarak bitirilmiştir.
Bu yıl yani 2011 yılı Mayıs veya Haziran ayı içerisinde ise Dernek binamızın açılışından sonra, Sünnet şöleni ve gurbetçilerimizin de izin ayları göz önüne alınarak Yaylada çok büyük Şenlik düzenlenecektir. Beldemizi eğitim, kültür, sanat ve turizm alanında daha güzel yarınlara taşımak ve kalkınma yarışında en ön sıralarda olmasını sağlamak, küçük –büyük, kadın- erkek ayırımı yapmadan hep birlikte sorumluluklarımızı yerine getirerek, birlik, beraberlik, sevgi-saygı, yardımlaşma ve dayanışma duyguları içinde geleceğe emin adımlarla yürümek, bu amaçla tüm Doğanköylüler olarak, Beldemizdeki mevcut ihtiyaçlarının giderilmesi, beldemizin güzelleştirilmesi, sosyal ve kültürel alanda hedeflediğimiz gelişmelere ulaşılabilmesi ve daha yaşanılabilir bir belde olması, bu beldede yaşayan veya dışarıda olan bütün DOĞANKÖY halkının katkısıyla mümkün olacaktır.
Üyelerden aylık aidat 5 TL (beş lira)olarak belirlenmiş,üyeler isterlerse aylık,üç aylık,altı aylık veya yıllık olarak ödeme yapabileceklertir.

KAYITLARDAN RESİMLER


Muzura.net olarak DOĞDER'e başarılar diliyor,"Daha Güzel bir Muzura İçin" DOĞDER'e üye olunuz. Haber:Soner TUTKUNYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer DOĞDER Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]