17 Mayıs 2011 - Anasayfa // Genel Haberi yazdır

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Bahar Konseri

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Bahar Konseri

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Trabzon Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde Çok Güzel Bir Konser Verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1544 kez okunmuştur

TR X-NONE X-NONE

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Bahar Konseri
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Trabzon Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde çok güzel bir konser verdi.

Sunuculuğunu Trabzon Belediyesi Yayın Müdüresi Canan KALAYCI’nın yaptığı konserde, güzel şiirleriyle seyircilerden büyük alkış aldı. Koro şefi İhsan Eyüpoğlu Konser sonunda güzel sesiyle ve koronun eşliğinde salonu coşturdu. Beldemiz Halkından ve aynı zamanda Muzura.net Yöneticisi olan Mehmet Birinci’nin yer aldığı koro alkışlar eşliğinde konser sona erdi. Daha sonra Trabzon belediye başkan yardımcısı Hüseyin Turan Belediye Başkanı DR. Orhan Fevzi Gümrükcüoğlu adına bir konuşma yaparak koroya ve kültür müdürü ile müdür yardımcısına teşekkür etti. Daha sonra Koro şefi İhsan Eyüpoğlu’na koro adına bir çiçek verdi.

Konsere Trabzon Belediyesi BAŞKAN Yardımcısı Hüseyin Turan, Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Bahri HALİLOĞLU, gazeteci Kenan AYDOĞDU, yazar Refik KARAAĞAÇLI, TRT Şube Müdürü Mustafa GÜLER, Trabzon Belediyesi Kültür Müdürü Murat YETER,Müdür Yardımcısı Cemil UZUN, Sanayi Ticaret Odası Şube Müdürü Cengiz AKYÜZ ve vatandaşlar katıldı.
Haber: Özden ATMACA
Foto: Mehmet BirinciYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genel Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]