09 Ekim 2011 - Anasayfa // Trabzon Haberi yazdır

Akyazı Projesi Başlıyor

Akyazı Projesi Başlıyor

Danıştay Akyazı Projesine yapılan itirazı reddetti...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1598 kez okunmuştur

Akyazı Projesi Başlıyor
Danıştay Akyazı Projesine yapılan itirazı reddetti...
Geçtiğimiz aylarda Mimarlar Odasının şikayetiyle durdurulması kararı alınan Akyazı Projesi için Danıştay’ın durdurma kararını reddettiği öğrenildi.


Trabzon’da TOKİ iş birliği ile yapımı için dolgu çalışmaları başlayan ancak bir süre sonra Mimarlar Odasının şikayetiyle durdurulan Akyazı Projesinden mutlu haber geldi.

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’ndan alınan bilgilere göre Danıştay Akyazı Projesi için sunulan durdurma kararını dün reddetti. Bunun üzerine Akyazı Projesinin ilk etapta dolgu ve sonrasında yapımı çalışmalarına kısa sürede başlanacağı öğrenildi. Gümrükçüoğlu Trabzon’a sevindirici bir haber olduğunu söyleyerek; “Biz Orta Doğu Teknik Üniversitesinin bilirkişi heyetinin verdiği rapor doğrultusunda hareket ettik. Her şey gereken imar konumuna göre yapıldı. Bunları biz bu şekilde Akyazı Belediyesine önderdik. Bu proje ile birlikte Trabzon'un çehresi değişecektir” dedi.YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Trabzon Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.016 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]