16 Mayıs 2012 - Anasayfa // DOĞDER Haberi yazdır

GURBETCİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER

GURBETCİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER

DOĞDER Yönetim KuruluAlmanya, Hollanda ve Fransa’da bulunan gurbetçilerimize yapmış olduğumuz ziyaretlerden dolayı Teşekkür etti...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1935 kez okunmuştur


GURBETCİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER


DOĞDER Yönetim Kurulu Almanya, Hollanda ve Fransa’da bulunan gurbetçilerimize yapmış olduğumuz ziyaretlerden dolayı Teşekkür etti...

DOĞDER Yönetim Kurulu olarak 30.04.2012 ile 14.05.2012 tarihleri arasında Almanya, Hollanda ve Fransa’da bulunan gurbetçilerimize yapmış olduğumuz ziyarette bizlere gösterdikleri gerek maddi gerekse manevi olarak yoğun ilgilerinden dolayı hepsine ayrı ayrı Beldemiz Halkı adına TEŞEKKÜR EDERİZ.
Gezimizi Tuncay Yazıcı'nın bize tahsis ettiği kendine ait otosu ile ve Muhammet Atmaca'nın rekatinde tamamladık. Kendilerine de ayrıca yapmış oldukları fedakarlıktan dolayı teşekkür ederiz.

Gezimiz boyunca DOĞDER'in Almanya temsilcisi olan Galip Terzi öncülüğünde yapılan toplantılar son derece olumlu geçti. Kendisine ayrıca beldemiz adına teşekkür ederiz.
DOĞDER olarak sürekli gurbetçilerimizin değerli görüş ve önerileri doğrultusunda çalışmalarımızı yönlendireceğiz ve sürekli yanlarında olacağız.

Muzura.netYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer DOĞDER Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]