22 Temmuz 2012, 22:33 - Anasayfa // Akçaabat Haberi yazdır

Madalya Umuduyla Uçtular

Madalya Umuduyla Uçtular

Olimpiyara katılan sporculardan, Ferhat Pehlivan ve Yakup Şener ile Antrenör Mehmet Değirmenci Akçaabatlı olarak gururumuz oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1410 kez okunmuştur


boksor.jpg

 

27 Temmuz - 12 Ağustos 2012 tarihleri arasında İngiltere’nin Londra şehrinde düzenlenecek olan 30.Yaz Olimpiyatlarında ülkemizi ve bayrağımızı temsil edecek olan A Boks Milli Takımımız, son etap hazırlık kampını 5-21 Temmuz tarihleri arasında Trabzon Kamp Eğitim Merkezi’nde tamamladı.

Hazırlıklarını tamamlayan A Boks Milli Takımı Cumartesi sabah uçağıyla Londra hareket ettiler. Londra’ya hareket’te takımı yalnız bırakmayan Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, Olimpiyatlarda Boks Milli Takımımıza başarılar dilerken, kendilerinden ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek madalyalar ile dönmelerini beklediklerini söyledi.

Olimpiyatlarda teknik adam olarak görev alacak olan iki kişi’den biri olan Trabzonlu Boks Milli takım antrenörü Mehmet Değirmenci ise, Trabzon’da çok güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirtirken, 75 milyon insanımızın gönlü olimpiyatlarda atacak, bizim bu bağlamda sorumluluğumuz ve yükümüz çok, ülkemiz bizden başarı bekliyor. Sporcularımız bu bilinçte hem ruhsal hem de fiziksel olarak çok iyi hazırlandılar. “Yüce Mevla’m” inşallah bizleri utandırmayacak, dedi. Değirmenci, kamp sürecince takımı biran olsun yalnız bırakmayan ve kendilerine türlü destek ve imkânı sağlayan Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sn. Cemalettin Yazıcı’ya da teşekkür etti. 

Olimpiyat Takım Kadrosu İse Şöyle: 

Teknik Kadro; Mehmet Değermenci (Trabzon), Seyfullah Dumlupınar (Bayburt) Sporcular; 49 kg Ferhat Pehlivan (Trabzon), 52kg Selçuk Eker (Kocaeli), 60kg Fatih Keleş (Trabzon), 64kg Yakup Şener (Trabzon), 75 kgAdem Kıçcı (Ağrı), 81kg Bahram Muzaffer (Bursa)  Olimpiyara katılan sporculardan, Ferhat Pehlivan ve Yakup Şener ile Antrenör Mehmet Değirmenci Akçaabatlı olarak gururumuz oldu.YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Akçaabat Haberleri

Tümü
Milli Eğitimde Üçüncü Dönemi Milli Eğitimde Üçüncü Dönemi
Akçaabat Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Osman Altıntaş Ortaokulu Beden eğitimi Öğretmeni Ahmet Üçüncü görevine başladı.

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]