25 Temmuz 2012, 08:50 - Anasayfa // Trabzon Haberi yazdır

Trabzon'a çağrı merkezi kurulacak

Trabzon'a çağrı merkezi kurulacak

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bakanlığın çağrı merkezini Trabzon’a kurma kararı aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 2184 kez okunmuştur

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bakanlığın çağrı merkezini Trabzon’a kurma kararı aldı. 75 kişinin istihdam edileceği çağrı merkezi mevcut Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü binası bünyesinde hizmet verecek. Bilindiği gibi Trabzon’a ayrıca Turkcell’in hizmet satın alımı yaptığı Global A.Ş. tarafından 500’e yakın kişinin istihdam edileceği çağrı merkezi müjdelenmişti.

Son dönemlerde özellikle özel sektörün müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet vermek amacıyla yaygınlaştırdığu çağrı merkezleri, vatandaşların işlerini büyük oranda kolaylaştırıyor. Trabzon’a son olarak Tukcell’in hizmet satın alımı yaptığı Global A.Ş. tarafından 500’e yakın kişinin istihdam edileceği çağrı merkezi müjdelenmişti. Ak Parti Trabzon Milletvekili ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’da, bakanlığın çağrı merkezini Trabzon’a kurma kararı aldı. Bakan Bayraktar, “Bakanlığımızın vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakın olacağı bu yeni çağrı merkezi projemizi Trabzon’da gerçekleştirme kararı aldık. Bakanlığımız tarafından ilk etapta 75 kişinin istihdam edileceği bir çağrı merkezini hizmete açacağız. Çevre veŞehircilik Bölge Müdürlüğü binasında hizmete girecek olan bu yeni çağrı merkezinde 75 kişi işe alınacak . Böylece bakanlığımız halkla iletişimin bir telefonla olan bölümünü Trabzon’daki bu merkezden gerçekleştirecek” ifadelerini kullandı.

medyatrabzon.comYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Trabzon Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]