29 Temmuz 2012, 14:22 - Anasayfa // Akçaabat Haberi yazdır

BIYIKOĞLU HIDIRNEBİDE İFTAR ETTİ

BIYIKOĞLU HIDIRNEBİDE İFTAR ETTİ

AK Parti Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, Akçaabat Hıdırnebi Yaylasında İftar etti..

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1569 kez okunmuştur

BIYIKLIOĞLU’NA COŞKULU KARŞILAMA

AK Parti Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, Akçaabat Aydın köyünün Hıdırnebi Yaylasındaki yaylasına giderek köylülerle birlikte iftarını açtı. AK Parti Akçaabat İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Öztürk tarafından organize edilen organizasyonda yayla camisi önünde kurulan iftar sofrasında Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Ziya Öztürk, yöneticiler ve köylülerle iftarını açan Bıyıklıoğlu, yüzde 90 oy oranıyla en çok desteğin çıktığı Aydın köyünde bulunmakta duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İftarın ardından bir konuşma yapan Bıyıklıoğlu, dünyada olmayan istikrarın Türkiye’de sürdüğünü dile getirerek, “Başka hiçbir yerde karşılaşmadığımız sıcak bir karşılamayla sizlerle birlikte olduk. Bir araya gelmeye vesile olmamız bu memlekete hizmet etme gayemizdir. Dolayısıyla daha önce de ifade ettik, bu devletin nesi varsa bu milletin olacaktır. İnsanımızın ne sıkıntısı varsa elimizden geldiğince gidermeye çalışacağız” dedi. Soğuk suları ile ünlü olan Hıdırnebi’nin yaylacılık için önemi vurgulayan Bıyıklıoğlu,, “Trabzon’umuzun en güzel yaylalarından biri olan Hıdırnebi yaylasında bulunmaktayız.  Yaylaya yeni yapılan bir yolumuz var. Gelirken buradan geldik ve yolu inceleme fırsatı bulduk. Hıdırnebi’yi Akçaabat’a daha kısa bağlayan bu yolumuz önümüzdeki günlerde yapılacaktır. Böylelikle bu yaylalara gelen vatandaşlarımız bu yolu kullandığı için ulaşımı daha kolay sağlanacak. Yaylacılarımız doğal ortamda yetiştirdikleri küçükbaş ve büyükbaş hayvanların yanında ürettikleri yağ, yoğurt ve peynirleri ile bizlere sağlıklı gıdalar sunmaktalar, bizler de bu yaylacı kardeşlerimizin ihtiyaçlarını gidereceğiz” ifadelerini kullandı. Anlayış noktasında halkla bir farklarının olmadığına değinen Prof. Dr. Bıyıklıoğlu, “Milletimize hizmet için imkanları el birliğince her türlü ihtiyacı gidermeye gayret etmiş olacağız. Ülkemizi yöneten iyi bir yönetim var. Bugün Amerika’da ve Avrupa’da olmayan istikrar Türkiye’de vardır. İnsanlar bugün Avrupa ve Amerika’dan yarınları açısından endişeliler. Türkiye’de Allah’a şükür böyle bir şey yok. Problemlerimiz bitmemiş ama problemlerin çözümü için elden ne geliyorsa yapılıyor. İnsanımız bugün kendisine hizmet edildiğine inandığı için bu iktidar var. Halk iktidara güvenmese iktidarlar ayakta kalamazlar. Çünkü memnun olmadığınız zaman hemen değiştirir. 2002 yılında da böyle oldu. Hemen değiştirildi ve millete tahmin edilemeyen hizmetler geldi. Herkesin hayat standardında iyileşme oldu. Milletimizin bu hükümetten memnuniyeti yüzde 77 oranındadır. İleride daha iyisinin olacağından kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. İftarın ardından Sertkaya, Dumankaya ve Kuruçam Köylerinin bulunduğu yaylayı da ziyaret etmek için ayrılan Bıyıklıoğlu, vatandaşların havai fişek gösterileri eşliğinde köyden ayrıldı. Sertkaya, Dumankaya ve Kuruçam yaylasında vatandaşlarla bir araya gelen Bıyıklıoğlu, vatandaşlara sıkıntıların olup olmadığını sorarak, sıkıntıların çözümü noktasında üstüne düşeni yapacağını söyledi.

Kaynak:TürksesiYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Akçaabat Haberleri

Tümü
Milli Eğitimde Üçüncü Dönemi Milli Eğitimde Üçüncü Dönemi
Akçaabat Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Osman Altıntaş Ortaokulu Beden eğitimi Öğretmeni Ahmet Üçüncü görevine başladı.

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]