29 Ağustos 2012, 12:00 - Anasayfa // Akçaabat Haberi yazdır

SBS'DE %100 BAŞARI

SBS'DE %100 BAŞARI

Açıklanan 2012 SBS sonuçlarına göre Özel Gülbaharhatun İlköğretim Okulu öğrencilerinin tamamı sınavla öğrenci alan orta öğretim kurumlarına yerleşti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1418 kez okunmuştur

SBS’DE %100 BAŞARI


Açıklanan 2012 SBS sonuçlarına göre Özel Gülbaharhatun İlköğretim Okulu öğrencilerinin tamamı sınavla öğrenci alan orta öğretim kurumlarına yerleşti.
Bu yıl 45 mezun veren okulun öğrencileri 12’si Fen Liselerine,26’sı Anadolu Liselerine,5’i Anadolu Öğretmen Liselerine ve 2’si de Sosyal Bilimler Lisesine yerleşti.

Bilgi aldığımız okul müdürü Hüseyin ÇEPİK  “geçen yıl yine okulumuz tüm mezunlarını yerleştirmişti,bu yıl başarı yine yüzde yüz oldu.Ancak geçen yıl ortalamamız 421 iken bu yıl puan ortalaması 443,650 oldu.Okulumuz öğrencilerinin bu ortalama ile istedikleri yerlere yerleşeceğini bekliyorduk.
Trabzon’da bu ortalama ile okulumuz İL BİRİNCİSİ oldu.Emeği geçen veli,öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum”
dedi.

Son olarak yeni eğitim sistemine hazır olduklarını belirten okul müdürü Hüseyin ÇEPİK ,okul kontenjanlarının şimdiden dolmak üzere olduğunu belirtti.Velilerimizin 5.sınıfa geçen öğrencinin ortaokula geçtiğini bilerek dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı.YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Akçaabat Haberleri

Tümü
Milli Eğitimde Üçüncü Dönemi Milli Eğitimde Üçüncü Dönemi
Akçaabat Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Osman Altıntaş Ortaokulu Beden eğitimi Öğretmeni Ahmet Üçüncü görevine başladı.

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.016 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]