31 Aralık 2012, 14:31 - Anasayfa // DOĞDER Haberi yazdır

DOĞDER Yılbaşı Mesajı

DOĞDER Yılbaşı Mesajı

DOĞDER Yönetim Kurulu Yılbaşı mesajı yayınladı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1587 kez okunmuştur

DOĞDER Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Şahinbaş yılbaşı mesajıyla vatandaşlarımızın yeni yılını kutladı.
’’2012 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2013 yılı daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılınız size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, sevgi ve huzur getirmesini dileriz. ’’

 

                                                                Mutlu Yıllar
                                                            DOĞDER Başkanı
                                                            Abdurrahman Şahinbaş


DOĞDER tarafından yapılan 2012 Etkinlikleri işe şöyle sıralandı.
DOĞDER Folklor ekibimiz 21 Nisan Cumartesi günü oynana Beşiktaş maçına, Trabzonspor’un daveti üzerine katıldı.


DOĞDER Yönetimi Almanya’da ve Hollanda’da vatandaşlarımızla buluştu ve DOĞDER yapılanması ve birlik bütünlük adına adımlar atıldı.  Daha sonra yeri belli olacağı zamanda Doğanköylüler günü yapılması kararlaştırıldı. 


DOĞDER bünyesindeki gençler ile Doğanköy İlköğretim Okulu altında toplantı yapıldı.
DOĞDER tarafından 1 Temmuz 2012 Pazar günü Doğanköy 2. Düzlük Şenlikleri yapıldı.DOĞDER, Okulumuz Futbol takımına, 7 aileye 4 öğrenciye de yardımda bulundu.


Doğanköy Folklor Ekibimiz 22. Uluslar arası Akçaabat Müzik ve Halk oyunları Festivalinin açılışında yer aldı ve büyük ilgi gördü.

 
DOĞDER tarafından 29.07.2012 Pazar günü gurbetçi vatandaşlarımız için iftar yemeği verildi..

DOĞDER tarafından 04.08.2012 Cumartesi günü Doğanköy İlköğretim Okulu salonunda beldemiz halkına iftar yemeği verdi. İftara yaklaşık 350 kişi katıldı. 
Beldemizde belli günlerde mahallerimizde toplantılar yapıldı.Yayla Camii için yardım toplandı ve yardımlar toplanmaya ve destek olunmaya devam edecektir.

DOĞDER  ve
www.muzura.net  tarafından ortaklaşa çalışma ile  Doğanköy İlköğretim Okulu’nun 1945 yılandan başlayan diploma arşivi tarandı. Muzura.net ve DOĞDER tarafından ortak çalışma ile  Doğanköy İlköğretim Okulu’nun 1945 yılına kadar olan diploma ve kayıt arşivi taranarak yaklaşık 3000 (üç bin) resim taranarak beldemizde kendimize, babamıza, dedemize, ablalarımıza ait çok güzel resimlere ulaşıldı. Bu resimler 2013 yılıyla birlikte vatandaşlarımıza ulaştırılmaya çalıştırılacaktır.Doğanköy Kültür Yardımlaşma Dayanışma ve Kalkındırma Derneği tarafından sünnet şöleni düzenlendi. 28 Ekim 2012 Bu yıl 2.si düzenlenen geleneksel sünnet şöleninde yaklaşık DOĞDER derneğimize beldemizden 20 aile ve civar belde ve köylerimizden 5 toplam 25 ailenin istekleri ışığında bu yıl sünnet şölenimizin sizlerinde katkılarıyla 2.si düzenlendi.

 


DOĞDER tarafından geleneksel  3. "Doğanköy Asker Şenliği" 18.11.2012 Pazar günü yapıldı.


DOĞDER büyük projelerinden biri olan düğün salonu ve gençlerimiz için futbol sahası ile aileler için çay bahçesi inşaatı için ilk adımı attı.

2013 yılında DOĞDER olarak belde halkımızla birlikte nice güzel etkinliklere…


Muzura.NetYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer DOĞDER Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]