30 Ocak 2013, 18:11 - Anasayfa // DOĞDER Haberi yazdır

Genel Kurul Heyecanı

Genel Kurul Heyecanı

DOĞDER genel kuruluna doğru..

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1246 kez okunmuştur

DOĞDER yönetimi yapılacak olan genel ile ilgili açıklamalarda bulundu. ‘’Bu Pazar saat 13.00’da Doğanköy İlköğretim Okulu çok amaçlı spor salonunda yapılacak olan genel kurul için tüm hazırlıklar tamamlandı. Bütün üyeler mesaj ve yazılı olarak davet edilmiş olup herkesin katılması konusunda dernek yönetimi yoğun bir çalışma içerisinde olduğu görüldü. Bu yönetim kurulunda önemli konuların başında bazı tüzük maddelerinin de değiştirileceği özellikle yurt dışında şube açılması konusunda karar çıkması beklenmektedir. Şimdilik sadece mevcut başkan Abdurrahman Şahinbaş’ın aday olduğu genel kurula kadar varsa başka adayların da listesini hazırlaması gerekmektedir. Önceki 30 Aralık 2012’deki yönetim kurulu toplantı tutanağı gereği bu genel kurulda ilgili dernekler kanunu gereği katılım sayısı dikkate alınacaktır.

Derneğimizin yaptığı faaliyetler ve yapılacak olanların anlatılacağı bu genel kurula tüm kurul üyelerinin katılması beklenmektedir. ‘’

                                                                                     DOĞDER YÖNETİM KURULUYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer DOĞDER Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]