03 Şubat 2013, 19:28 - Anasayfa // DOĞDER Haberi yazdır

Doğder 2. Olağan Genel Kurulu

Doğder 2. Olağan Genel Kurulu

DOĞDER 2. Olağan Genel Kurulu Doğanköy İlköğretim Okulu Çok amaçlı spor salonunda yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 2094 kez okunmuştur

03.02.2013 Pazar günü Beldemiz Doğanköy İlköğretim Okulu Çok amaçlı spor salonunda DOĞDER 2. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.


Olağan Genel Kurulda Divan Kurulu ve üyeleri Özcan Aşık (Öğretmen), Yıldırım Şimşek (Öğretmen), Levent Tuna (Üye), Mustafa Şengül ( Üye ) olarak yer aldı.


Genel Kurul Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızla birlikte başladı.
Genel Kurulda İlk Konuşmayı DOĞDER Başkanı Abdurrahman Şahinbaş yaptı.


Abdurrahman Şahinbaş konuşmasında ’’  DOĞDER’in ikinci Olağan Genel kuruluna hoş geldiniz.


Değerli Belde Halkımızı katkı ve katılımlarıyla yaklaşım 30ay önce kurmuş olduğumuz Derneğimiz bugün itibariyle sizlerinde yakından bildiğiniz üzere Trabzon2un en etkin ve en faal dernekleri arasında yerini almış durumdadır.

Şahsım ve yönetim kurulu olarak elimizden geldiği kadarıyla Derneğimizi daha iyi yerlere getirmeye çalıştık. Yakın bir zaman önceden Derneğimiz Denetleme kurulunca denetlenerek düzenlemiş oldukları Denetleme raporları yönetim kurulunca inceleyerek dosyasını kaldırdık. Çok şükür bir eksikliğimiz olmadı.


Kuruluşumuzdan bu zamana kadar yönetim kurlu olarak yaklaşık 29 toplantı yaptık. Bu toplantılara katılan yönetim kurulu üyelerince Dernek bütçesinden yapılan her türlü harcama ve faaliyetlerin altını hiç fire vermeden birlik ve beraberlik içinde imza attık.

Yapmış olduğumuz bütün faaliyetlerimiz ve harcamalarımız az sonra sizlere açıklanacaktır. Elbette bizimde eksiklerimiz ve yanlışlarımız olmuştur. Sizlerden tek ricam bu açıklama ve harcamaların açıklandığı sırada içinizden söz almak suretiyle burada söylemenizdir. Çünkü biz büyük bir aileyiz. Sözlerime son verirken yeni seçilecek olan yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerine başarılar diler beni dinlediğiniz için teşekkür ederim ’’ dedi.


Doğanköy Belde Muhtarı Bitti Yazıcı DOĞDER 2. Olağan Genel Kurulda Konuşma Yaptı.

Doğanköy Belde Muhtarı Bitti Yazıcı DOĞDER'e vermiş olsuğu hizmetlerden dolyaı Necati Sebetci'ye (Polis Ali'ye) plaket verdi.
Erikli Derneği (ERDER) Başkanı Osman Bayraktar DOĞDER 2. Olağan Genel Kurulunda konuşma yaptı.Ali Sebetci ( Polis Ali ) DOĞDER’in bu zamana kadar yapmış olduğu faaliyetler, Folklör ekibi, Şenlikler, Gelir ve Gider konusunda açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların ardından DOĞDER’in bu zaman kadar yapmış olduğu faaliyetler Olağan Genel Kurula katılanlarca kabul edildi.

Abdurrahman Şahinbaş’ın başkan adayı olarak katıldığı DOĞDER 2. Olağan Genel Kurulu oy çokluğu ile kabul edildi ve Abdurrahman Şahinbaş tekrar DOĞDER Başkanı olarak seçildi.


Abdurrahman Şahinbaş’ın 20 Asıl ve 20 yedek’ten oluşan yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor.

1-Abdurrahman Şahinbaş

2-Fikri Civelek

3-Yavuz Yazıcı

4-Hayri Sebetci

5-Baki Terzi

6-Şerafettin Ataç

7-Ali Şahin

8-Baki Sebetci

9-Emir Sebetci

10-Hayati Aydın

11-Özden Atmaca

12-Mehmet Türkyılmaz

13-Ali Sami Demirakın

14-Arif Yazıcı

15-Avni Tuna

16-Şükür Sebetci

17-İlhan Şahin

18-Fevzi Koskor

19-Abdurrahman Yazıcı

20-Turan Civelek

 

Yönetim Kurulu Yedekler

1-Köksal Kandemir

2-Salim Terzi

3-Olgun Ataç

4-Turhan Civelek

5-Nihat Sebetci

6-Ali Terzi

7-Dursun Değermenci

8-Çoşkun Kandemir

9-Güven Altunbaş

10-Nedim Atmaca

11-Kader Tutkun

12-Avni Terzi

13-Serdar Terzi

14-Abdullah Demirakın

15-Fatih Türkyılmaz

16-Mehmet Terzi

17-Cengiz Şimşek

18-Özkan Köstereli

19-Mehmet Tutkun

20-Vehbi Civelek


DOĞDER 2. Olağan Genel Kurulda Yurt içinde ve yurt dışında Lokal açılması için yeni tüzük kabul edildi.


DOĞDER'in ilk bayan üyesi Arzu Civelek genel kurulda konuşma yaptı. Arzu Civelek : ''Ben Akçaabat Muzuralıyım. Doğanköylüyüm demek yerine her yerde ve her seferinde Muzuralıyım diyorum. Birlik ve beraberlik içinde Derneğimizin daha güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Ben Aynı zamanda da esnafım. bende Dernek faaliyetlerinde bulundum daha önce. Dermeğimiz adına üzerime düşen ne ise yapmaya hazırım '' dedi.


DOĞDER Yönetimi birlik ve beraberlik içinde bulunduğu ve Derneğimize her konuda yaptığı  yardımlardan dolayı Doğanköy İlköğretim Okulu adına Yıldırım Şimşek'e teşekkür plaketi verdi. Plaketi, DOĞDER adına Arzu Civelek verdi.DOĞDER 2. Olağan Genel Kuruluna Katılan vatandaşlarımız seçim ve dernek hakkındaki düşüncelerini paylaştılar.
Muzura.Net Yönetimi olarak DOĞDER Başkanı Abdurraman Şahinbaş'ı tebrik eder kendisine ve yönetim kurulunda başarılar dileriz.


Muzura.netYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer DOĞDER Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]