16 Şubat 2013, 11:19 - Anasayfa // Akçaabat Haberi yazdır

Yayalar İçin Geçiş Çilesi

Yayalar İçin Geçiş Çilesi

Akçaabat'ın trafik sinyalizasyon düzenlemesi vatandaşların tepkilerine neden oluyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 1983 kez okunmuştur

Akçaabat’ın trafik sinyalizasyon düzenlemesi vatandaşların tepkilerine neden oluyor.


Yaylacık Mahallesi Düzköy Kavşağı’ndaki sinyalizasyon düzenlemesinde yayalar için konulan trafik lambalarının yaya geçidi olmayan bir yere konulması vatandaşların tepkisine neden oldu.

yaya-gecidi-var.jpg

Yayalar için yolun karşı tarafına geçmek için konulan ve bazıları yön tabelalarının arkasında kalan trafik lambalarını takip ederek karşı geçmek isteyen vatandaşlar karşılarında tel örgüleri buluyor.

Okul ve sanayi bölgesi olan Yaylacık Mahallesi’nde bulunan vatandaşlar, düzenlemenin yanlış olduğunu ve yaya geçidi işareti ve yolu bulunmayan yere yaya ışıkları konulduğunu belirttiler. Yolu her gün kullanma zorunda kalan vatandaşlardan Sebahattin Kalaycı, yanlışlıktan bir an önce dönülmesi gerektiğini ve yaya yolu işaretlenmesi gerektiğini ifade ederek “Burada yayalar için konulmuş. Ama yaya geçidi ve yaya yolu yok. Bunu yapanlar hiç mi burayı araştırmadılar. Fıkralık bir yer oldu” dedi.

yaya-gecidi-akcaabat.jpgYORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Akçaabat Haberleri

Tümü
Milli Eğitimde Üçüncü Dönemi Milli Eğitimde Üçüncü Dönemi
Akçaabat Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Osman Altıntaş Ortaokulu Beden eğitimi Öğretmeni Ahmet Üçüncü görevine başladı.

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.016 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]