07 Nisan 2017, 13:40 - Anasayfa // Doğanköy Haberi yazdır

ALİ DEĞERMENCİ Hocamızdan teşekkür mesajı

ALİ DEĞERMENCİ Hocamızdan teşekkür mesajı

ALİ DEĞERMENCİ Hocamızdan teşekkür mesajı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 513 kez okunmuştur

Değerli Dostlarım ,
Hepinizi samimi duygularımla selamlıyorum , hepinize kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.Yüreğimin derinliklerinden hepinize merhaba diyorum.
Dostlarım malumunuzdur ki rahatsızlığından dolayı Ankara Kavaklıdere Özel Umut Hastanesinde yedi gün , Ankara Keçiören Sanatoryum Göğüs hastanesi yoğun bakımında on gün tedavi gördüm. Bu süre boyunca beni hiç yalnız bırakmadınız, aradınız, sordunuz ilgilendiniz. Beni çok duygulandırdınız gözlerimi yaşarttınız böylelikle en büyük yaratırımın insana yapılan yatırım olduğunu bir kez daha anladım.
Bundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.Köyümün muhtarına imamlarına komşularıma dostlarıma yakınlarıma akrabalarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Cevat Birinci’ye, Erdal Kandemir’e Dursun Değermenci’ye Azmi Birinci’ye çırpınışlarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Samsun’da Giresun’da Ordu’da Çorum’da Kırıkkale’de Bursa merkez’de , Bursa Karacabey’de , Bursa Kemalpaşa’da, İstanbul’da Kocaeli’nde Adapazarı Merkez’de Hendek’de Akyazı’da Arifiye’de, Karasu’da Pamuk Ovadaki dostlarıma teşekkür ediyorum.
Amcamın almanyadaki çocuklarına, gelinlerine, kızlarına damatlarına ve torunlarına teşekkür ediyorum.
Amcamın hanımına , Halama , halalarımın çocuklarına, kızlarına, damatlarına teşekkür ediyorum. Hastanelerdeki zor günlerimi yüreklerinde hissetmişlerdir. Milyar kere teşekkür ediyorum.
Ayrıca Ankara’daki hemşehri ve dostlarımın hastaneye gruplar halinde koşmaları beni duygulandırmıştır.Ankara İş Adamlarından İdris Köse’nin gayreti başta Fikret Latifoğlu ve diğer hoca arkadaşlarımın çırpınışları beni duygulandırmıştır.
Ankara Maltepe Cami imamı Mustafa Demir hocamın umre ziyaretinde beydullahta “Allahım şuanda hastane yoğun bakımında yatmakta olan Ali değermenci hocama ve onun şahsında bütün hastalarımıza acilen şifalar lütuf eyle” duası duygularımı doruk noktaya ulaştırmıştır.
Bu duygu ve düşüncelerle hepinize teşekkür ediyor.Buluşmak ve görüşmek üzere Allah’a emanet olun hoşçakalın değerli dostlarım.
Ali Değermenci / Ankara
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Doğanköy Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]