01 Aralık 2010 - Anasayfa // Trabzon Haberi yazdır

BAŞHEKİM YARDIMCISI DR. BAKKALOĞLU’NUN DURUMU İYİ…

BAŞHEKİM YARDIMCISI DR. BAKKALOĞLU’NUN DURUMU İYİ…

Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahi Hastanesi başhekim yardımcısı Dr. Metin Bakkaloğlu’nun sağlık durumu hakkında bilgi veren Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi Klinik Şefi Dalbayrak: “Hastanın durumu iyi".

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu haber 2387 kez okunmuştur

BAŞHEKİM YARDIMCISI

DR. BAKKALOĞLU’NUN SAĞLIK DURUMU İYİ…

Ahi Evren Göğüs, Kalp-Damar Cerrahi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Metin BAKKALOĞLU

Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahi Hastanesi başhekim yardımcısı Dr. Metin Bakkaloğlu’nu ziyaret ederek, sağlık durumu hakkında bilgi aldığımız Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi Klinik Şefi Sedat Dalbayrak, “Hastanın durumu iyiye gidiyor” dedi.


Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Klinik Şefi Opr. Uzm. Dr. Sedat DALBAYRAK; FOTO: Muhammet YAVRUOĞLU

Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahi Hastanesi başhekim yardımcısı Dr. Metin Bakkaloğlu, dün akşam saatlerinde beyin kanaması geçirmesi nedeniyle acilen Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisince, “Subakut Subdural Hematom” tanısıyla bu sabah Beyin Cerrahi Klinik Şefi Uzm. Opr. Dr. Sedat DALBAYRAK ve Beyin Cerrahı Opr. Dr. Murat AYTEN ve ekibi tarafından bugün Saat 08.00’de ameliyata alındı.

Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahi Hastanesi başhekim yardımcısı Dr. Metin Bakkaloğlu’nu ziyaret ederek, sağlık durumu hakkında bilgi aldığımız Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi Klinik Şefi Dalbayrak, “Hastanın durumu iyiye gidiyor” dedi.

Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi Kilinik Şefi Uzm. Opr. Dr. Sedat DALBAYRAK’tan aldığımız bilgiye göre:

“Sayın Dr. Bakkaloğlu’nun kafasında beyin zarı ile beyin arasında birleşen kanlı su; günler, haftalar içinde yavaş yavaş gelişen bir kanama türü olup, sebebi daha önce geçirilmiş ve hatta hatırlanmayan küçük travmalar, küçük darbeler sonucu veya kan sulandırıcı kullanan yüksek tansiyonlu hastalar, kanama bozukluğu olanlarda görülebilir. Kronik Subakut Subdural Hematom nedeniyle ameliyat edilen hastanın başarılı geçen ameliyatı sonucu durumu iyiye gitmektedir” dedi.

Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi 121 Nolu odada ziyaret ettiğimiz Dr. Bakkaoğlu’nun durumunu iyi gördük. Yatar halde fotoğrafını çekmemize izin verdiler. Ancak, yayınlanmamasını özellikle rica ettiler.

Sayın Dr. Metin Bakkaloğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletir, Allah’tan acil şifalar dileriz.

TRABZON HABER AJANSI

NOT: SUBDURAL HEMATOM: Bir tür beyin kanamasıdır.
Beyni kap­layan üç zardan biri olan dura mater’in altında kanamanın olmasıdır.YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.muzura.net | Doğanköy'e Ulaşmanın En Kısa yolu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Trabzon Haberleri

Tümü

MUZURA.NET SAYFALAR


 

 
 

Geliştirme : © 2008-2017

Adres : Doğanköy Mahallesi Akçaabat/Trabzon
Tel :0541 732 40 46 Muzura.Net / Doğder
Bu site 0.016 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]